Witam w DziwDSCN0552nówku nad morzem.

Zapraszając Cię do nas, prywatny ośrodek terapii uzależnień,  zależy nam, by terapia przyniosła zamierzony efekt i żebyś podczas całego pobytu czuł się dobrze, kameralnie, a nawet rodzinnie.

Znaleźliśmy dla Ciebie takie miejsce, gdzie zarówno odmienisz swoje życie, jak i dzięki bliskiemu sąsiedztwu morza i lasów wypoczniesz i zrelaksujesz się.

 

 

Działamy w oparciu o legalny podmiot wykonujący działalność leczniczą. Poradnię leczenia uzależnień i hostel dla uzależnionych od alkoholu i środków psychoaktywnych, wpisane do rejestru Wojewody Zachodniopomorskiego pod nr 000000185475. 

Szum fal, piękne zachody słońca czy długie, odprężające spacery sprawią, że u nas poczujesz się wyjątkowo i inaczej.

Natomiast z dala od miejsca zamieszkania czy pracy zapewnimy Ci także pożądany spokój i dyskrecję.

Zadbamy również o wszelkie wygody i spełni Twoje oczekiwania.

Możesz sam zdecydować czy dzięki bezpłatnemu dostępowi do internetu chcesz mieć kontakt ze światem. Może jednak wolisz się odizolować, tak by skupić się jedynie na swoim życiu?

Prywatny ośrodek terapii uzależnień

Stworzyliśmy takie miejsce, byś mógł się zarówno wyciszyć, jak i spędzić miło czas w towarzystwie bliskich Ci osób czy innych uczestników. Ludzi, którzy w tym samym czasie, podobnie jak Ty przyjechali odnaleźć się w życiu.

Dzięki takiej atmosferze masz szansę zmienić swoje życie, podjąć być może jedne z ważniejszych decyzji. I poczuć się wreszcie wolnym i szczęśliwym człowiekiem.

I nie daj się zwieść innym ofertom, że atmosfera, otoczenie czy nawet posiłki nie mają wpływu na skuteczność. Dzięki bowiem odpowiedniemu klimatowi, jaki stworzymy Ci podczas pobytu, uda Ci się z powodzeniem zakończyć terapii. Jak i inaczej spojrzeć na życie. A dzięki możliwości relaksu, wyciszenia i odprężenia się, pokonasz stres i znajdziesz siły, by iść dalej. Mamy dla Ciebie właściwe miejsce. Jeżeli zechcesz możesz także poddać się hipnozie. Uczyłem się hipnozy u najlepszych mistrzów. Zadzwoń i zarezerwuj miejsce w swoim 1 lub 2 osobowym pokoju.

Zapraszamy Cię do nas bardzo serdecznie.

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień w Dziwnówku nad polskim morzem.