Działamy jako legalny podmiot wykonujący działalność leczniczą wpisany do rejestru Wojewody Zachodniopomorskiego pod nr 000000185475.
Kontrola przeprowadzona przez Wydział Zdrowia Publicznego Wojewody Zachodniopomorskiego w październiku 2017 potwierdziła zgodność prowadzonej działalności z przepisami ustawy o działalności leczniczej.

 

Prywatną Praktykę Terapii Uzależnień w Dziwnówku zacząłem w 2006 roku.

Jestem certyfikowanym Specjalistą Psychoterapii Uzależnień i Współuzależnienia, patrz lista specjalistów na stronie Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Jestem także ekspertem ds. uzależnień w portalu medycznym abczdrowie.pl: Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści  Co warto wiedzieć?

Zanim podjąłem praktykę terapii uzależnień uczyłem się u najlepszych:

Studium Pomocy Psychologicznej w grupie dr Wandy Sztander – dr psychologii i psychoterapeuta, autorka świetnych pozycji o tematyce psychologicznej: „Poza kontrolą”, „Rozmowy, które pomagają”, „Dzieci w rodzinie z problemem alkoholowym”,  „Rodzina z problemem alkoholowym”.

Studium Terapii Uzależnień w grupie Sławomira Graba. Psycholog kliniczny IIº, Certyfikowany Specjalista Psychoterapii Uzależnień, uprawniony do prowadzenia superwizji klinicznej dla celów szkoleniowych, wpisany na listę PARPA trener NLP, trener IIº PTP. Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia w Stalowej Woli. 

W ramach powyższych szkoleń uczyli mnie m.in. Prof Jerzy Mellibruda, Zofia Sobolewska-Mellibruda, Jacek Skrobot, Bogdan Ratajczak, Henryk Kędzierski, Jacek Kasprzak, Halina Ginowicz.

Staże kliniczne i superwizję odbyłem u Pana Henryka Kędzierskiego w Wojewódzkim Ośrodku Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Stanominie.

W ramach podnoszenia kwalifikacji zawodowych w 2016 roku ukończyłem Studium Pomocy Psychologicznej dla Par w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie.

Posiadam także certyfikaty:

  • Praktyka NLP zdobyty w Instytucie NLP&More Jana Raudnera w Krakowie.,
  • Master NLP zdobyty u Andrzeja Batki w Instytucie Neurolingwistyki w Warszawie 

Odbyłem także szkolenia z hipnozy u współtwórcy Neurolingwistycznego Programowania Richarda Bandlera oraz Johna La Valle.

Współpracuje ze mną także znakomity i niezmiernie skuteczny terapeuta Pan inż. Włodzimierz Aleksandrowski, certyfikowany instruktor terapii uzależnień, zatrudnia Go także Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Stanominie co samo w sobie jest wystarczającą rekomendacją.

Mamy pełną świadomość tego, z jak ciężką pracą, wysiłkiem, a przede wszystkim pokonaniem samego siebie wiąże się terapia.

Między innymi właśnie dlatego zdecydowałem się na lokalizację terapii w nadmorskiej, spokojnej miejscowości. Tu, z  dala od zgiełku, znajomych, pokus czy własnych problemów, nasi goście mogą zastanowić się nad własnym życiem i w pełni się zrelaksować.

By również dzięki długim spacerom po plaży czy lesie, mogli zyskać siły na kolejny dzień. By nabrali przekonania, że życie w trzeźwości ma całkiem inny smak. Takie połączenie terapii z urlopem ma naprawdę sens i przynosi pożądane efekty.

Do swojej pracy podchodzimy rzetelnie, profesjonalnie i poważnie. Z tego względu zdecydowaliśmy się na prowadzenie małych, kameralnych grup – maksymalnie do 12 osób, by każdemu poświęcić odpowiednią ilość czasu, jak i skutecznie pomóc każdemu, kto nam zaufa.

Zdecyduj się więc na prywatną terapię uzależnienia, przyjeżdżając do nas sam, bądź jeśli ułatwi Ci to walkę z nałogiem – z partnerem. Sprawdź naszą ofertę – Terapia dla par (jedna osoba uzależniona, druga nie).    Oferta dla par

Czekamy na Ciebie w Dziwnówku nad polskim morzem. Zadzwoń i dowiedz się o najbliższym wolnym miejscu.

85-wrzosowo-pokoje-goscinne-dworek-polana

6 7