Zapytaj o wolne miejsce.  Zadzwoń i zarezerwuj. Tel. 606494846.

Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji. Jeżeli nie zdecydujesz się dziś, co będzie jutro ? Proponujemy Państwu pobyt wczasowy w Dziwnówku, pięknej miejscowości nad brzegiem morza na Pomorzu Zachodnim, połączony z psychoterapia uzależnienia od alkoholu i ( lub) hazardu. Działamy w oparciu o legalny podmiot wykonujący działalność leczniczą, poradnię leczenia uzależnień oraz hostel dla uzależnionych od alkoholu i środków psychoaktywnych,  wpis do rejestru Wojewody Zachodniopomorskiego pod nr 000000185475.   Także proponujemy profesjonale leczenie hipnozą .

Co Państwo otrzymają podejmując terapię u nas?

– pełną dyskrecję,

– fachową psychoterapię uzależnienia – wszyscy terapeuci posiadają certyfikaty Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

– podstawowe badania lekarskie, badania krwi  morfologia, próby wątrobowe, cholesterol, glukoza

– zwolnienie lekarskie

– konsultantem medycznym jest Prof. Dr hab.n.med. Paweł Nyckowski. Prof. Paweł Nyckowski pracuje w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej Transplantacyjnej i Wątroby Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest chirurgiem ogólnym, ma również specjalizację z chirurgii onkologicznej i transplantologii klinicznej. Leczy m.in. chorych na choroby somatyczne będące konsekwencją nadużywania alkoholu: marskość wątroby, nowotwory wątroby, zapalenie i nowotwory trzustki.

– treningi zachowań konstruktywnych, relaksujące, ekscytujące wyprawy nad morze i po lesie,

– naturalny jod, pierwiastek niezbędny by funkcjonować prawidłowo otrzymujesz przez cały okres pobytu. Jod ma działanie uspokajające, łagodzi napięcia, jest niezbędny dla zdrowego życia. Tylko nad morzem jest go pod dostatkiem, to naturalnie przeprowadzony proces detoksykacji organizmu,

– godna zaufania opieka.

– dla chętnych seanse hipnozy (dodatkowo płatne).

zapewniamy zakwaterowanie w komfortowych 1 i 2 os. pokojach z łazienkami.

Profesjonalna terapia

Jeżeli zdecydujecie się Państwo  na skorzystanie z naszych usług możecie Państwo  liczyć na fachową, profesjonalną psychoterapię uzależnienia, leczenie alkoholizmu. Wszyscy psychoterapeuci z certyfikatami Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych! Opieramy się na najnowszej wiedzy dotyczącej psychoterapii uzależnień. 

Terapia prowadzona jest w trzech kierunkach: terapia podstawowa – goście nasi zapoznają się z podstawową wiedzą na temat uzależnienia i rozpoznają własne uzależnienie; opracowanie i praca nad Indywidualnym Planem Terapii – jest to plan opracowany wspólnie z terapeutą obejmujący indywidualne sprawy do rozwiązania podczas pobytu u nas i wreszcie trzeci aspekt to treningi konstruktywnych zachowań, podczas których praktycznie ćwiczone są właściwe zachowania w różnych  trudnych sytuacjach życiowych.

Nadzór merytoryczny nad naszą pracą prowadzi certyfikowany superwizor z listy Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Terapii Uzależnień w Stanominie, psycholog kliniczny mgr Henryk Kędzierski.

Niezależnie od tego dbamy bardzo o dobre samopoczucie i odnowę biologiczną naszych gości.

Proponujemy pobyty min. 28 dniowe,wyjątkowo mogą być krótsze, 2 lub 3 tygodnie, jednak zachęcamy do min. 4 tygodni. Jednorazowo odbywa u nas terapię nie więcej niż 10 osób.

Gwarantujemy pełną dyskrecję i satysfakcjonującą, spokojną atmosferę. U nas poczujesz się dobrze i odzyskasz zdrowie, w sposób naturalny oczyścisz organizm, będziesz zadowolony z rezultatów pobytu u nas.

Gwarantujemy, że to właśnie TY u nas jesteś najważniejszy.

PS. Zanim jednak zadzwonisz, aby sprawdzić, na który najbliższy termin możesz dokonać rezerwacji, przeczytaj, co jeszcze specjalne przygotowaliśmy dla każdego gościa:

– napoje (sok pomarańczowy i pomidorowy, woda, kawa, herbata, mleko) bez ograniczeń podczas całego pobytu.

– przy przyjeździe osobiście odbiorę Ciebie z lotniska w Szczecinie (Goleniów),  lub z dworca PKP np. w Międzyzdrojach!

Do zobaczenia na terapii.

Marek Lisowski

Teraz możesz zadzwonić i zamówić miejsce  +48 606 49 48 46 

Rezerwacja następuje po wpłaceniu zadatku na konto bankowe, wpłacając zadatek zamawiający potwierdza zapoznanie się z kontraktem terapeutycznym i zaakceptowanie kontraktu w całości.

07 1240 3868 1111 0010 5433 1047  PeKaO SA ; odbiorca przelewu – MAREK LISOWSKI 72-420 Dziwnówek

Z zagranicy PL41 1240 3868 1978 0010 5992 7926   SWIFT : PKOPPLPW

 

psychoterapia uzależnienia alkoholu

psychoterapia uzależnienia od alkoholu

Profesjonalne leczenie alkoholizmu w prywatnym ośrodku terapii uzależnień w Dziwnówku nad polskim morzem. Leczenie alkoholizmu prowadzone jest przez wykwalifikowanych terapeutów uzależnień. dzięki temu leczenie alkoholizmu jest wysoce skuteczne. terapia uzależnień.